billboard

Dlaczego marketing tradycyjny się opłaca?

Rok 2015 to era internetu. Wiele ludzi jednak w tym trendzie zapomina o standardowej formie reklamy. Czy wiesz o tym, że marketing tradycyjny dalej przynosi wymierne korzyści? Problemem jest tylko to, że nie mamy na ten temat wiedzy. Temat na dziś to torebki reklamowe oraz wizytówki i w jakiej drukarni to zlecić!

Torby reklamowe

Torby reklamowe nie powinny być z plastiku. To nie Biedronka, aby dawać swoim klientom coś za co jak najmniej zapłaciliśmy. Powinniśmy dbać o dobro i samopoczucie klienta, dlatego też jeśli prowadzisz biuro usługowe to najlepszym wyborem byłoby wyprodukowanie roberek reklamowanych z papieru wysokiej jakości. Najlepiej, aby był on dodatkowo usztywniony odpowiednimi specyfikami. Takie połączenie pozwoli Ci na stworzenie torebki reklamowej, która klientowi się kiedyś może przydać i którą zachowa w domu! Jakość się liczy, to już nie przełom 2000 roku, gdzie każdy patrzył na cenę.

Wizytówki

Typy i rozmiary wizytówek różnią się co kraj w bok. W Chinach dla przykładu mają kwadratowe wizytówki, zaś my mamy prostokątne. Tak już jest, że każda kultura się od siebie różni. Mimo wszystko po dzisiejszy dzień wizytówki to oznaka prestiżu, a co najważniejsze dobrego kontaktu z klientem. Im lepsza tym lepiej, tak samo jak w przypadku torby reklamowej. Najlepiej byłoby, gdyby była ona wydrukowana z papieru wielowarstwowego. Świetną sprawą byłyby również natłoczone wypukłe litery.

Wizytówki i torebki reklamowe to rzecz, która potrafi w najbardziej niespotykanym momencie przysporzyć nam nowego klienta. Dla przykładu nie ma torby w domu, a trzeba coś przekazać koledze, który ma firmę. Bierze się w tym momencie tą torbę, a kolega nagle dowiaduje się o nowej firmie i co robi? No właśnie i dlatego marketing tradycyjny wciąż jest na topie!

5 uwag do wpisu “Dlaczego marketing tradycyjny się opłaca?

Dodaj komentarz