plakat

Plakat sposobem na dobrą reklamę

Jeśli prowadzimy restaurację, czy też inne lokalne przedsiębiorstwa to może się okazać, że reklama to klucz do sukcesu. To wszystko dlatego iż możemy w łatwy sposób przyciągnąć nowych klientów lokalnie, ale jeszcze trzeba wiedzieć jak to zrobić, bo mimo wszystko reklamy lokalne są często niezadbane i rangą dorównują tym sprzed lat 90-siątych, czyli są bardzo, ale to bardzo słabe …

Plakat z napisem wulkanizacja opon nie wystarczy!

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie klientów to odpuść sobie proszę to, aby po prostu wsadzać nazwę firmy i zapraszamy. Reklama musi być przede wszystkim ciekawa i przenosić naprawdę przydatną treść. Jeśli będzie taka to i raz, że ludzie częściej będą o was mówić to w dodatku będziesz miał lepszy marketing szeptany. Zaoferujesz wtedy większe ceny, zaś lokal będzie pękał w szwach od klientów. Reklama poprzez ciekawe plakaty jest również dobrym re marketingiem, czyli ponownym przyciąganiem starych klientów do lokalu. W tym przypadku musi być to przeprowadzone jeszcze lepiej, aby nie dość, że przyciągać dobrych starych klientów to w dodatku nowych, ale jedno jest pewne.

Bez jakości …

Nic nie ugrasz. Jeśli oferujesz słabą jakość usług i każdy to wie to póki nie zmienisz je na pozytywną stronę to nigdy nie wrócą Ci się wydane pieniądze. Reklamy kosztują, a słaba jakość to tylko jedno z tych rzeczy, które nie powinieneś oferować. Musisz zadbać najpierw o ofertę, aby była ona w miarę atrakcyjna a potem pchać się w reklamę oraz dodatkowe koszta, które ona generuje w sposób naturalny. No dobrze, ale jaki druk powinien towarzyszyć produkowanym plakatom? Najlepiej byłoby, aby zostały one wydrukowane techniką laserową. Jest to tani i dobry sposób na dobrą jakość oraz wytrzymałość plakatów.

6 uwag do wpisu “Plakat sposobem na dobrą reklamę

Dodaj komentarz