podium

Ranking drukarek do domu 2015

Drukarki do domu powinny spełniać podstawowe wymagania dotyczące druku na papierze. Nie potrzebujemy w tym przypadku szybkiego działania drukarki, ale z pewnością potrzebujemy jak najlepszej jakości naszego produktu końcowego. Mimo iż mamy rok 2015 to istnieje wiele drukarek, które na rynku się po prostu nie powinny pojawić. Dlatego też porozmawiamy sobie o drukarkach do domu na rok 2015. Dodatkowo zmieścimy się w budżecie przeszło 450 złotych, co jest niezłym wynikiem.

Ceny wkładu

W rankingu jest uwzględniona cena tuszu za sztukę. Dlatego też niektóre drukarki mogą być od siebie lepsze, a nie koniecznie ich tutaj uwzględniliśmy. Nikomu nie sprawia przyjemności płacenie niebywałych sum na tusz, który w innej drukarce kupimy za 12 złotych sztuka.

Brother DCP-J152W

Coś dla wymagających, zaś ceny wkładu nie są ośmielające. Co do jakości. Z pewnością wydrukuje nam rzeczy lepiej specjalistyczna drukarnia, ale nie po to tutaj jesteśmy. Ważne, aby nasz produkt dobrze wykonywał swoją pracę nie koniecznie idealnie. Drukarka ta drukuje w najważniejszym formacie, czyli A4. Niestety w porównaniu do konkurentów z pozostałych miejsc nie posiada formatów – A5, A6, B5. No, ale jak to się mówi ważne i to. Cena tej drukarki wynosi 428 złotych. Marka również godna polecenia.

Ricoh SP 112

Wybór na pewno dla osób, które lubią dbać o kondycję swojego portfela. Kupimy ją już za 223 złote. Firma odpowiedzialna za ten produkt istnieje od lat 1900 w Japonii. Co wam mówi kraj pochodzenia? Z pewnością dbałość o szczegóły, a ponad 100 lat na rynku pozwala tej firmie rozwinąć skrzydła w temacie drukarek personalnych.

HP LaserJet P1102

Drogie wkłady to tylko początek przygody. Mimo to drukarka jest niesamowita i potrafi zrobić o wiele więcej od poprzedników, koszt to – 427 złotych!

8 uwag do wpisu “Ranking drukarek do domu 2015

Dodaj komentarz